JESUS POBRE - de flat van het Parterre, het goed het gevestigde zuiden van de hoekpositie/zuidwesten onder ogen zien. 2 slaapkamers 2 van de badkamerss grote keuken en garage ruimte, Goede landmeningen.
Communale ingang met lift en gebogen marmeren trap, toegang tot garage.
Zitten/de eetkamer is ruim met glijdende terrasdeuren aan kleine terrassen, verder maken twee terrasvensters zeer het flatlicht en zonnig.
Slaapkamer 1 heeft garderobekast, terrasdeur aan terras gepast. En.suite met llwc, bidet, whb en bad met douche over.
Ruimte 2 van het bed volledig gepaste drievoudige garderobes, terrasvensters aan klein terras. De badkamers van de familie met grote douche whb en llwc.
Grote gesloten keuken met goede worktopruimte gepaste opslageenheden F/F elec. haardplaat en oven en wasmachine.
Communautaire 162.39€ per drie maanden